Randevu almayı unutmayın.

info@estelifehair.com

Bize mail ile ulaşabilirsiniz.

0545 273 23 23

Bizi hemen arayın.

 Fue Tekniği Nedir?

Fue Tekniği Nedir?

Saç dökülmesi erken yaşta başlamakla birlikte özellikle ortak yaş ve üzeri insanların yaşadığı sıkıntılar arasında yer almaktadır. Son yıllarda saç dökülmeleri ve kellik sorunu ile başa çıkan, oldukça başarılı

 sonuçlar gösteren fue tekniği kullanılmaktadır.

 Fue Tekniği Nedir?

 Saç dökülme sorunu genetik olmakla birlikte kişilerin yaşamış oldukları rahatsızlıklar, vücudun mineral ve vitamin eksiklikleri, demir eksikliği gibi durumlarda saç dökülmelerine sebep olmaktadır. Özellikle kadınlar için ileri yaşlarda meydana gelen hormonal rahatsızlıklar saç dökülmelerini tetiklemektedir.

 Fue tekniği, saç ekimi için kullanılmakla birlikte aynı zamanda sakal ve kaş ekimi için de kullanılan bir yöntemdir. Buna göre uygulamanın yapılacağı bölgedeki kıl köklerinin mikro seviyede kanalların harekete geçirilmesi ile uygulanmaktadır. Böylece saç veya kıl köklerinin canlanması sağlanmakta ve sağlam kıl veya saç çıkması sağlanmaktadır.

 Cilt dokusu için kaş ekimi bölgesinin analizi doğru yapılarak en uygun ve doğru tekniğin kullanılması sonucunda danışanların bu sorununu kökten çözülmektedir. Uzmanlarımız bu konuda oldukça bilgi ve tecrübelerini aktarmakta ve danışanlarımızın doğru yönlendirilmesini sağlamaktadır.

 Fue Tekniği Nasıl Uygulanmaktadır?

 Fue tekniği mutlaka  tarafından uygulanması gereken bir tekniktir. Fue tekniği operasyonuna geçmeden önce danışanlara saç analizi ve saç köklerinin tam anlamıyla durumunun öğrenilmesi açısından bir muayene yapılması gerekmektedir. Genel muayene bilir kişi tarafından yapılmakta, sakal ekimi için de geçerlidir.

 Saç, kaş veya sakal bölgesindeki cansız kalmış bölge tamamen tıraşlanarak temizlenmektedir. Ardından sakal ekimi için kılların tekrar çıkması istenen bölgeye küçük bir lokal anestezi yapılarak kanaların açılması sağlanmaktadır.

 Fue tekniği son aşama ise açılan kök kanalların içerisine ekim yapılması şeklindedir. Bu işlemler sonucunda ortalama 6-7 aylık bir tedavi dönemi sonrasında başarılı sonuçlar gözle görülmeye başlamaktadır.

 Fue Tekniği Yöntemi Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

 Fue tekniği yöntemine karar verilirken dikkat edilmesi gereken bir takım önemli noktalar bulunmaktadır. Buna göre;

 – 20 yaşından itibaren ortalama 60 yaşına kadar bu teknik kullanılabilmektedir.

 – Saç ekimi operasyon öncesi tüm tetkik ve muayenelerin tam olarak saç ekim tasarımcısı  arafından tamamlanması gerekmektedir.

 – Operasyon süresi ortalama 6-7 saat arasında sürmektedir.

 – Operasyon esnasında lokal anestezi yeterlidir.

 – Fue tekniği sonuçları başarılı bir operasyon sonrasında ortalama 6 ay ile 1,5 sene arasında çıkmaya başlayacaktır.

 – Fue tekniği yöntemi ağrısız saç ekimi olması sebebiyle tercih edilmektedir.

 Fue Tekniği Fiyatları

 Fue tekniği yöntemi son dönemlerde çok tercih edilen bir yöntemdir. Buna göre saç ekim fiyatı konusunda www.estelifehair.com  ekibimiz ile iletişime geçmek suretiyle muayene sonrası doğru fiyatlandırma yapılmaktadır. Este Life hair olarak Ankara saç ekimi hizmeti vermekteyiz.

 Este life Hair web adresinden İstanbul saç ekimi uygulamalar konusunda detaylı bilgi alabilir, randevu saat ve günü belirlenebilir ve genel muayene sonucunda doğru yöntem doktorlarımız tarafından danışanlarımıza bilgi akışı sağlanmaktadır.

 Ankara Saç Ekimi

Ankara Saç Ekimi

 Sakal Ekimi Nedir?

Sakal Ekimi Nedir?