Randevu almayı unutmayın.

info@estelifehair.com

Bize mail ile ulaşabilirsiniz.

0545 273 23 23

Bizi hemen arayın.

 Seyrek Saçlarda Sıkılaştırma

Seyrek Saçlarda Sıkılaştırma

Seyrek saç problemi kadın ve erkeklerde sıkça rastlanan durumlardan biridir. Tedavi yöntemlerinden biri olan saç sıkılaştırma işlemleri sitemiz www.estelifehair.com adresinde de detaylı bir şekilde yer vermektedir. Seyrek saç görünümü problemi yaşayan bireyler için bu durum kendilerini rahatsız edebilmektedir.

 Sosyal hayatında görünümünü değiştirmek isteyen kişiler için saç bakımları özen istemektedir. Bu nedenle saç ekimi tedavilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Saç ekimi tedavisi kişiden kişiye değişmektedir. Daha yoğun açılma problemleri olan kişilerde kullanılan greft sayıları daha yüksektir.

 Seyrek saç görünümünün çözümüne kavuşmak isteyen bireyler için yapılan muayene sonrası değerlendirme yapılır. Saç sıkılaştırma işlemi de saç ekimi kullanılarak yapılan bir yöntemdir. Mevcut olan saçlar zarar görmeden aralara tek tek girilerek işlem gerçekleştirilir.

 Saç Dökülme Problemleri Neden Meydana Gelir?

 Saç dökülmesi problemleri günümüzde pek çok nedenden meydana gelir. Özellikle genetik saç dökülme sorunları olan kişiler için saç sıkılaştırma işlemleri yapılır. Hormon düzensizliği ve kullanılan ilaçlara bağlı olarak da saçlar zaman içerisinde dökülmeye başlar.

 Kimyasal ürün kullanımları saç köklerinin zayıflamasına neden olur. Bu şekilde saç görünümü daha seyrek bir form alır. Saç dökülme sorunları sosyal hayatı ve iş hayatını da olumsuz etkilemektedir. Bunun için geliştirilen saç sıkılaştırma tedavileri bulunmaktadır. Çok fazla kişi bu uygulamalar ile daha sık saç tellerine sahip olmaktadır.

 Saç Ekimi Ankara İşlemleri Nasıl Yapılır?

 Ankara saç ekimi işlemleri için ilk olarak saç ve saç derisi muayenesi yapılmaktadır. İstanbul saç ekimi için de kişiler ön muayeneden geçmektedir. Kişiye yönelik geliştirilen tedavi yöntemlerinde saç köklerinin beslenmesi ve daha sağlıklı uzaması adına yağ terapileri uygulanmaktadır.

 Kellik ve seyreklik yaşayan kişiler için klinik ortamda hijyenik koşullar altında saç ekimi yapılmaktadır. Kişiden alınan donör ile çeşitli vitaminler karıştırılmaktadır. Bu vitaminler saç derisinin açıklık olan tüm bölgelerine eşit miktarda yayılmakta ve enjekte edilmektedir.

 Saç Sıkılaştırma İşlemi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 Saç sıkılaştırma işlemlerinden sonra kişi özellikle kimyasal ürün içeriklerinden uzak durmalıdır. Güneş ışınları ve çeşitli alerjik ürün kullanımlarından kaçınılması önerilmektedir. Daha fazla fayda görme adına saç ve saç derisine yağ terapileri uygulanmalıdır. Kişi iyileşme sürecinde dinlenmeli ve ağır işlerden kaçınmalıdır.

 Saç Sıkılaştırma İşlemleri Faydaları Nedir?

 Saç sıkılaştırma işlemleri faydaları kişinin sosyal hayatta daha özgüvenli olmasını sağlamaktadır. Görünümünden memnun olmayan kişiler için estetik saç görünümü oluşmaktadır. Aynı zamanda saç daha gür ve hacimli bir form kazanmaktadır. Yeni saç kökleri ile sağlıklı bir saç uzama işlemi gerçekleşmektedir. Herkese yapılan uygulamalardan biridir.

 Ankara Saç Ekimi

Ankara Saç Ekimi

 Sakal Ekimi Nedir?

Sakal Ekimi Nedir?