Randevu almayı unutmayın.

info@estelifehair.com

Bize mail ile ulaşabilirsiniz.

0545 273 23 23

Bizi hemen arayın.

 Saç Ekimini Kimler Yapabilir?

Saç Ekimini Kimler Yapabilir?

Günümüzde tıp ve teknolojinin ilerlemesi ile birçok estetik operasyon da yaygın hale gelmiştir. Bu operasyonlardan biri de saç ekimi olmaktadır. Hem ülkemizde hem de dünyada birçok kişi saç ekimi tercih etmektedir. Saç ekimi, alanında deneyim kazanan ve bilgili kişiler tarafından, güvenli kliniklerde yapılırsa oldukça güzel sonuçlar alınır.

 Saç Ekimi Nedir?

 Birçok kişinin yaşadığı saç dökülmesi sorununa artık bir çözüm var. Yaşanan gelişmelerle yapılan saç ekimi işlemi ile dökülen saçlara ve açıklıklara son vermek artık mümkündür. Fue yöntemi ile yapılan saç ekimlerinin en önemli özelliği gerçek saçların açık olan ya da seyrek olan bölgelere ekilmesidir. Bu da özellikle doğal bir görünüm sağladığı için çok popülerdir.

 Gerçek kıl tekniği ile yapıldığı için ekimden sonra saçlar gerçek saçlar gibi kullanılır. Zamanla daha yaygın bir hale gelen ve hem erkek hem de kadınların tercih ettiği saç ekimi için sizler de www.estelifehair.com web adresine girerek işlemler ve hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Sektörde yer alan başarılı firmalardan biri olarak son derece kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

 Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

 Hem kadınların hem de erkeklerin temel sorunlarından olan saç dökülmesi ve beraberinde gelen seyreklik sorunları saç ekimi ile son bulmuştur. Fue tekniği ile yapılan saç ekimleri, protez saçın aksine gerçek saçtan yapılmaktadır. Kişinin kendi ense kökünden alınan saçların, seyrek ya da boş olan bölgelere ekilmesi ile saç ekim işlemi tamamlanır.

 Ömürlük olan bu işlem sonrası saçlar diğer saçlarla aynı anda uzar ve tıraş, yıkama gibi işlemlerde normal şekilde kullanılır. Saç ekiminde ense kökünden alınan saçlar, çıkış yönüne ve köküne göre dikkatli bir şekilde uygulanır. Oldukça titiz bir çalışma olan bu işlem alanında başarılı deneyim kazanmış kişiler tarafından yapılır. Aynı şekilde teknikler uygulanarak kaş ekimi de yapılabilmektedir.

 Saç Ekimi Anlaşılır mı?

 Saçlarınsa seyreklik olduğu için saç ekimi düşünen kişilerin en merak ettiği konulardan biri de saç ektirdiğinin anlaşılıp anlaşılmadığıdır. Estelife Hair, gerçek saçları fue tekniği ile uyguladığı için başkalarının anlaması mümkün değildir.

 Protez saçlar gibi yapay görüntüye sebep olmaz. Kişinin kendi saçları ile yapılan bir uygulama olduğu için doğal bir görünüm sağlar. Saç ektirenler, bu işlemden ve sonucundan memnun ayrılmaktadır. İstanbul saç ekimi işlemi için siz de güvenle Estelife Hair’ı tercih edebilirsiniz.

 Saç Ekimi Fiyatları Nelerdir?

 Saç ekimi yaptırmak isteyenler elbette fiyatlarını da merak ederler. Ankara saç ekimi yaptırmak isteyenler için de net bir fiyat vermek imkansızdır. Çünkü her kişi için özel bir işlem uygulanır. Saç ekim fiyatı belirleyen etkenlerden ilki, kişinin ne kadar bir alana saç ektireceğidir. Ne kadar geniş bir alana ekim yapılacaksa o kadar fiyat artacaktır. Bu yüzden işlem öncesi her kişi ile özel olarak görüşülür.

 Ankara Saç Ekimi

Ankara Saç Ekimi

 Sakal Ekimi Nedir?

Sakal Ekimi Nedir?