Randevu almayı unutmayın.

info@estelifehair.com

Bize mail ile ulaşabilirsiniz.

0545 273 23 23

Bizi hemen arayın.

 Saç Ekiminin Faydaları Nelerdir ?

Saç Ekiminin Faydaları Nelerdir ?

Pek çok insan saç dökülmesi sorunu yaşıyor. İnsanlar bu sorunla mücadele edebilmek için yeni yöntemler arayışına girmektedir. En etkili yöntemlerden biri saç ekimidir. Aslında bu operasyona çoğu zaman saç ekimi de denilmektedir. Bu nedenle, hangi ismi seçerseniz seçin, saçı eski haline getirmenin tek yolu budur.

Saç ekimi bir operasyondur. Bu nedenle ameliyat olmanın bazı olumsuz ve olumlu yanları vardır. Hafif ağrı olsa da, sonuçlara değer. Saç ekiminde hem saç toplama hem de saç ekimi adımları izlenir. Öncelikle hastadan saç kökleri toplanır. Bu, saç toplama veya saç çıkarma aşaması olarak bilinir. Ardından, bir sonraki adımın zamanı geldi. Bir sonraki adım saç ekimidir.

Saç ekimi operasyonuna karar vermeden önce kazanımlarını bilmek önemlidir. Saç ekiminin kazanımlarını ve faydalarını bilmeden karar vermek zordur. Ancak operasyondan ne bekleyeceğinizi öğrendikten sonra karar vermeniz daha kolay olacaktır. Bakalım bu operasyondan neler elde edeceksiniz.

Saç Ekimi İle İyi ve Doğal Saçlar

Saç çizgisi önemli bir şeydir. Birine baktığımızda gördüğümüz ilk şey budur. Bu nedenle, doğal görünen bir saç çizgisi, saç ekiminin anahtarıdır. Saç çizgisinde asimetri varsa, görünüm çekici olmayacaktır. Ancak yeni saç ekimi yöntemleriyle doğal görünümlü saçlara ulaşmak mümkün. Tamamen iyileştikten sonra, bir kişinin ameliyat olup olmadığını anlamak neredeyse imkansızdır.

Yoğun Görünümlü Saç

Saç ekimi yaptırmanın bir başka yararı da daha yoğun saçlara sahip olmaktır. Zamanla, saç daha ince bir görünüme sahip olabilir. Saç dökülmesi olmasa da bu görünüm istediğimiz dolgun saçı vermeyecektir. Böylece saç ekimi operasyonu ile daha dolgun saç görünümü elde etmek mümkündür. Saç kökleri daha ince bölgelere ekilir. Bu sayede istenilen estetik görünüme kavuşmak mümkündür.

Sıfır Yara Sıfır İz

Artık yara izi bırakan saç ekimi operasyonları yok. Geçmişte, insanlar yara izi konusunda endişeliydi. Ancak yeni yöntemler, herhangi bir yara izini veya izi tamamen ortadan kaldırır. Bu nedenle, FUE saç ekimi yaptırdığınızda, karınca izleri konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Tam iyileşmeden sonra her şey kaybolacak.

Yüksek Saç Ekimi Başarı Oranı

Korkutma ve iz bırakmamanın yanı sıra operasyon yüksek başarı oranlarına sahiptir. Yeni tekniklerle iyi saç ekimi sonuçları elde etmek mümkündür. Hastalar tüm talimatları uyguladığında saç ekimi sonuçları oldukça iyidir. Ayrıca ikinci operasyon şansı son derece düşüktür. Bu durumda, birçok kişi saç ekiminin yüksek faydaları olduğunu düşünür.

 Ankara Saç Ekimi

Ankara Saç Ekimi

 Sakal Ekimi Nedir?

Sakal Ekimi Nedir?