Randevu almayı unutmayın.

info@estelifehair.com

Bize mail ile ulaşabilirsiniz.

0545 273 23 23

Bizi hemen arayın.

 Saç Ekiminde Aşamalar

Saç Ekiminde Aşamalar

Kişi saç bölgesinde kıl olmaması veya seyrek olması nedeniyle o bölgeye saç ektirmeye karar verir. Son yıllarda oldukça popüler bir hale gelen saç ekimi, tecrübeli saç ekim tasarımcılar tarafından yapılır. Saç ekimine karar verdiğiniz andan itibaren Ankara Estelife Haır’da saç ekim tasarımcıları tarafından saç ekim aşamalarının nasıl ilerleyeceğini ve sürecin işlenme biçimini öğrenebilirsiniz. Kişi saç ekimine karar verdikten sonra Ankara’da Estelife Haır da saç analizi için görüşme yapılır. Saç ekiminde en çok kullanılan yöntem Fue tekniğidir.

Fue Tekniği Nedir?

Günümüzde kadın ve erkek bireylerin saç dökülmesi sorunu, saçlar da seyrekleşme veya genetik olarak bölgede saç olmamasından kaynaklı problemler ile karşılaşıldığında kişiler saç ekimini tercih eder. Fue tekniği ise günümüzde en çok kullanılan saç ekim yöntemlerinden biridir. Fue tekniğinde saç kökleri özel uçlu mikro motorlar ile tek tek alınarak saçsız olan bölgelere, saç çıkış yönü ve açısı dikkate alınarak nakledilir. Fue tekniğinde saç alınan bölgede dikiş ve kesi işlemi olmaz.

Saç ekimi aşamalarında önce kişinin saç ekim tasarımı planlanmaktadır. Plan yapıldıktan sonra saç ekimi için hazırlık aşamalarına geçilir. Diğer bir aşama ise saç köklerinin alınmasıdır. Bu aşamada saç ektirecek kişinin konforuna dikkat edilir.  Ankara’ da saç ekim tasarımı için  Estelife Haır tecrübeli kadrosuyla saç ekim tasarımı için tercih edilmektedir.

 Ankara Saç Ekimi

Ankara Saç Ekimi

 Sakal Ekimi Nedir?

Sakal Ekimi Nedir?